Інформація для батьків »

Інформація для батьків

«ДЕТСТВО – важнейший период человеческой жизни, не подготовка к будущей жизни, а настоящая яркая, самобытная, неповторимая жизнь. И оттого, как прошло детство, кто вёл ребёнка за руку в детские годы, что вошло в его разум и сердце из окружающего мира, от этого в решающей степени зависит, каким человеком станет сегодняшний малыш».

Шановні батьки, завжди пам'ятайте, що

- Дитина - це найдорожче, улюблене чудо, яке у вас є. Любіть його!
- Дитина - це не зменшена копія дорослого. Дитина має право не знати і не вміти!
       Будьте терплячі!
- Не порівнюйте успіхи вашої дитини з успіхами інших дітей. Всьому свій час!
- Ніколи не займайтеся вихованням в поганому настрої. Нічого не доб'єтеся!
- Головне - оцінювати вчинок, а  не особистість. Пам’ятайте  про це!
- Доторкніться до дитини і тим самим дайте зрозуміти, що співчуваєте його помилку, вірите в неї, незважаючи на помилку. Подаруйте своє тепло!
- Розвивайте в собі почуття гумору. Вчіться сміятися над своїми слабостями, дозволяйте своїй дитині сміятися разом з Вами. Навчайте свою дитину сміятися над собою! Це краще ніж, якщо над ним будуть сміятися інші люди.

- Не позбавляйте своєї дитини права бути дитиною. Дайте йому можливість побути бешкетником і непосидою, бунтарем і пустуном. Період дитинства вельми швидкоплинний ...

Поради на  допомогу батькам (завантажити)

"Почему не хотят учиться наши дети"

"Як розвинути мовлення  дитини"-1  клас

Збірник завдань для уроків письма- 1 клас

ЗОШИТ_з математики_помічник - 1 клас

Зошит-помічник - 1 клас

Развивающие задания - 1 класс

Батькам - 1 клас

Шановні батьки! з 01.01.2013 року стартує проет "Щоденник"   Рекомендації з реєстрації  завантажити

Рекомендації від психолога школа   Подростки и родители, проблемы решаем вместе

Способности вашего ребенка

Я не такой как ты

Інформація ЗНО 2013    Урок ЗНО 2013

Увага! На базі школи №52 кожної суботи проходять заняття з майбутніми першокласниками!
Ласкаво просимо!