Початкова школа »

Початкова школа

Щодня поспішаємо зранку до школи

Щоб двері найменшим в світ знань відчинить

Щоб творчості іскру і віру у себе

/nachalka/pidsumki_2012_roku.doc

У кожному серці зуміть запалить.

Дім починається з фундаменту, а наша школа - з її початкової ланки, яка приймає дитину такою, як вона  є, і допомагає їй ставати розвиненою, освіченою людиною.

Професія першого вчителя

унікальна, неповторна,  життєдайна. Саме він відкриває нову «шкільну епоху» дитинства, спрямовує невичерпну дитячу енергію через любов, розумну вимогливість, виховує повагу малюків до свого нового статусу, виписує школярську долю. Головне завдання своє вчителі початкової школи вбачають у розкритті індивідуальності кожної дитини, тому що розуміють: від того, якими будуть перші шкільні роки вихованців, залежить усе їхнє подальше навчання і майбутній життєвий шлях.

Девізом нашої роботи стали слова Ш. Амонашвілі:

«Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем».

"Підсумки роботи за 2012 рік" Завантажити

Увага! На базі школи №52 кожної суботи проходять заняття з майбутніми першокласниками!
Ласкаво просимо!