Головна » 2014 » Січень » 31

В ЛНВК був проведений міський семінар для класних керівників міста луганська "Шляхи формування громадянина - патріота засобами позакласної роботи", де класні керінвики та вчителя гімназії ділились досвідом та наробками. Семінар відкрив директор школи Рудін О.Б. , виступала головний методист позашкільних заходів та виховної роботи КЗ "Луганський методичний центр" Гуденко Л.В., Заступник з НВР школи - гімназії №52 Алешнікова Н.В.

В семінарі приймали участь вчителі:

Затовка І.А. "Посмотри, как хорош край, в котором ты живешь" класна година

Дурницька О.А. "Помните...!" конкурс читців

Кузнєцова А.М. "Україна - моя батьківщина" година спілкування

Заїка Н.М. захист наукових робіт "Цінність духовної спадщини Володимира Даля"

... Читати далі »

Переглядів: 434 | Додав: school52 | Дата: 31.01.2014 | Коментарі (0)

14 жовтня команда ЛНВК школа - гімназія №52 прийнялаучасть у фіналі міського фізкультурно - патріотичному фестивалі школярів міста Луганська "Нащадки козацької слави" де посіла 4 місце.

Переглядів: 388 | Додав: school52 | Дата: 31.01.2014 | Коментарі (0)

У жовтні 2013 року були підведені підсумки Всеукраїнської акції "Увага! Діти на дорозі!" де грамотами від начальника УДАІ ГУМВС України Луганської області полковником міліції Шевченко  В.І.  та директором Департаменту освіти та молоді Луганської міської Ради В.Г. Кіяшко були нагороджені учениця 10-А класу Мєдвєдєва Альона за зайняте І місце в номінації "Відеоролк" та заступник директора з НВР Алешнікова Н.В. за особисту роботу за налагодження тісної та плідної взаємодії з підрозділами Державтоінспекції міста в профілактичній роболті, щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та попередження дитячого дорожньо - транспортного травматизму, а також за творчий підхід за вивчення правил дорожнього руху.

Переглядів: 413 | Додав: school52 | Дата: 31.01.2014 | Коментарі (0)

З 07.10 по12.10 в школі - гімназії проводився тиждень правових знань за темою "Подорож у країну правових знань" для учнів 1-11 класів.

1-4 класи "Правовий букварик"

5 класи гра - вікторина "Подорож у країну правових знань"

6 класи "Права дітей (ознайомлення, показ презентації)

7 класи лекція та правова гра "Пра та обовязки учнів"

8 класи Правовий турнір "знавці права"

9-10 класи лекція головного спеціаліста Управління Юстиції Радіонова О.О.

11класи правовий лекторій Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх"

Переглядів: 1195 | Додав: school52 | Дата: 31.01.2014 | Коментарі (0)

У вересні 2013 проходила зустріч працівників Жовтневої кримінальної міліції де проводили лекцію та бесіду працівники Жовтневого ВКМСМ за темою "Профілактика правопорушень серед учнів"

Переглядів: 360 | Додав: school52 | Дата: 31.01.2014 | Коментарі (0)