Головна » 2014 » Січень » 31 » Нагородження "Увага! діти на дорозі!"
Нагородження "Увага! діти на дорозі!"
У жовтні 2013 року були підведені підсумки Всеукраїнської акції "Увага! Діти на дорозі!" де грамотами від начальника УДАІ ГУМВС України Луганської області полковником міліції Шевченко  В.І.  та директором Департаменту освіти та молоді Луганської міської Ради В.Г. Кіяшко були нагороджені учениця 10-А класу Мєдвєдєва Альона за зайняте І місце в номінації "Відеоролк" та заступник директора з НВР Алешнікова Н.В. за особисту роботу за налагодження тісної та плідної взаємодії з підрозділами Державтоінспекції міста в профілактичній роболті, щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та попередження дитячого дорожньо - транспортного травматизму, а також за творчий підхід за вивчення правил дорожнього руху.

Переглядів: 413 | Додав: school52 | Рейтинг: 0.0/0